WWE-Action Play By Forum o Wrestlingu TNA jak i zarowno WWE i innych federacji,Zapraszam!


#1 2012-07-31 14:11:52

Booker T

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 44
Punktów :   

SPAM!

*Get Ready To Fly?!*


*Na arenie pojawia się The Phenomenal One AJ Styles z mikrofonem w ręku, tauntuje na narożniku i rozpoczyna przemowę*

http://im16.gulfup.com/2012-05-16/1337195416441.png


AJ Styles: Jestem o to tutaj! The Phenomenal One zawitał do federacji jaką jest Modern Wrestling Federation! Na Saturday Night New Vision pod numerem drugim walczyłem przeciwko dziesięciu innym uczestnikom, jak się czuję z moją przegraną? Jak się wytłumaczę? Odpowiedź jest prosta, mam całkiem wylane na dywizję Hardcore'u w tej federacji której kompletnie nie ma, tak jak to było w TNA. Bully Ray, Abyss, Raven, Rhino, gdzie oni są? Czemu oni dalej trzymają ze scenami niezależnymi, zamiast przyłączyc się do najlepszej, panującej federacji na całym świecie, właśnie tej. A najlepsze w tym jest to, że w tej federacji niedługo poznamy pierwszego mistrza na cały plan! Once in a Lifetime! Takie coś przydarza się tylko raz! Pierwszy mistrz w całej federacji! Co sądze o moich przeciwnikach? Zacznijmy od John'a Carter'a, człowiek na którego mam kompletnie wylane, i wywyższa się na każdym kroku, zrobił to podczas pierwszej gali.. również podczas drugiej, jednak teraz nie ma co się wywyższac gdyż zmierzy się naprawde z doświadczonymi wrestlerami i wielokrotnymi mistrzami, ten pas który wygram w sobotę będzie tylko kolejnym osiągnięciem Phenomenal One'a! Jakby nie patrzec w TNA osiągnąłem wszystko co było możliwe, na scenie nie zależnej nie mam zamiaru się pojawiac, to jest jedynie przeżytek i wymysłek Al Snow'a który wprowadził Gut Check TNA, ale po co skoro tej federacji już nie ma? Nowe gwiazdy długo się nie nacieszyły! Ale cóż tu o nowych gwiazdach, taką gwiazdą jest John Carter, który nie miał styczności ani ze sceną niezależną, ani z federacjami typu TNA, WWE. Ale cóż obie federacje połknęła fedka byłego komentatora World Wrestling Enterntainment Michael'a Cole'a, i właśnie czekamy na te super gwiazdki które tak lubią pro wrestling. Gdzie jest Randy Orton, Batista? Którzy tak cenią wrestling! Gdzie jest ten konferansjer Tony Chimel który nie umiał wypowiedziec Rated R Superstar bez tego przełamania głosowego? Oczywiście że na niezależnej, albo szykują się na atak na naszą złotą federację! No to tyle na temat tego złamasa Carter'a, pomówmy o prawdziwym Asskickerze jakim jest Brock Lesnar! <cheer> możę i go bardzo lubicie ale w ringu nie będziemy już zrespektowanymi dla siebie koleżkami, w ringu będziemy wrogami! A jak to powiada wróg mojego wroga jest moim przyjacielem więc wszystko jasne. Ale wiecie co? Brock Lesnar opowiada jaki to on jest szanowany, przezemnie jest lekko szanowany, ale on na to nie zasługuje tak? Uważa że w TNA nie szło mi za dobrze, i uciekłem tutaj. A kto uciekł prosto z WWE do UFC he? No popatrzcie człowiek nie popatrzy na siebie a już ocenia innych, tak nie może byc! Pewien Pan który ucieka z federacji i to byłej największej Wrestlingu ucieka a z jakiego powodu? Bo mu tam nie szło, a co ty osiągnąłeś w WWE takiego? Jeden raz WWE Championship, ii.... tyle? A ja w TNA? Każde mistrzostwo! Oczywiście oprócz tych dla Div lub Knockout's. Ale to i tak pewne, na pewno już zauważyliście że od czasu wydania karty na trzecią galę Saturday New Vision to wszystko gada właśnie o Main Evencie tej gali. *Przychodzi SMS do Stylesa* Co to SMS na wizji? What The Hell?! Czekajcie moment. Aaaa... Carter nie ma na imie Jack tylko John, przepraszam za pomyłkę, jednak to nie zmienia faktu że to bezużyteczny dureń! No więc wszyscy gadają o fenomenalnym i Next Big Thing, to oni są iskierką tej gali, na pewno nie będzie mu łatwo, stanę mu na drodzę tak jak zrobił to Triple H w 2004 roku, kiedy się wyrolował i wypadł z WWE na zbity pysk. No i co dostałeś lanie od Overeem'a na UFC i znowu wróciłeś do WWE, a teraz jesteś tutaj he? To wszystko co się dzieje wokół mnie jest naprawde wielkim skokiem w górę, w końcu przegrałem tydzień temu Battle Royal, a i tak jestem u samej góry tego biznesu, jak i karty, czy tak będzie za tydzień? Jeszcze tego nie wiem, ale zapewniam was że tak się stanie! Jeżeli wygram w tę sobotę moją walkę. Ale tak jakby nie patrzec to zadawaliście mi w prywatnych wiadomościach na Twitterze pytania, czy jakbym miał okazję to dołączyłbym do Brocka Lesnara w Tag Team'ie, odpowiedź brzmi : "No! No! No!" Ale jeszcze inni spytali mnie czy wygram pas Telewizyjny w tę sobotę, a odpowiedź to "Yes! Yes! Yes!" Ups. Prawa? Przykro mi! Daniela Bryan'a i tej waszej AJ Lee też nie ma, jakże mi przykro! Ale jakby nie patrzec to mamy ten sam punkt wyjścia na najbliższej gali, a właściwie to 2 cele. Skopanie tyłka Jack'owi Carterowi, i wygranie pasa Telewizyjnego! Pierwszy cel możemy bez problemu rozwiązac razem, ale w drugim punkcie nie będzie łatwo, ani dla niego, ani dla mnie, może i robisz akcję Shooting Star Press, ale Superman Splash nigdy nie zrobisz! Hahaha! Ta sobotnia noc nie będzie tylko rozpoczęciem pewnej rywalizacji, wiecie w końcu promo które Lesnar wygłosił w poprzednią sobotę, nie będzie byle jakie, ale 50ja też mocno podpromuję mój wizerunek na Saturday New Vision wydaniu trzecim. To nie będzie zwykły konflikt, to będzie Greatest of All Time! Battle Of The Titans! David versus Goliath! Tak! Nie będziesz się spodziewał kiedy zadam ci ostateczny cios! To właśnie spotka cię na SNV#3! Wiesz co, wymierzę ci właśnie tej nocy, taki Styles Clash! Że zapomnisz jak się nazywasz, i będziesz żałował że w ogóle wiesz co to jest Wrestling. Że podjąłeś się takiego wyzwania jakie czeka na ciebie w środku tego ringu w którym stoję właśnie teraz! właśnie tutaj! I właśnie siedząc na narożniku! *Styles siada na narożnik i kontynuuje przemowę* Właśnie w tę sobotę dostałem niepowtarzalną szansę! Pierwszy raz! Nie będzie ani drugiego razu, ani trzeciego, ani czwartego i tak dalej, i tak dalej... Wiecie co? Powiem wam coś Pas TV Garnitur, Ja! To są trzy wspólne rzeczy! A teraz tak, Brock Lesnar, Dziecięce Rękawice, Pas TV, i mam takie zadanie dla was publiczności, co nie pasuje do siebie z tych trzech słów? Oczywiście że Pas Telewizyjny nie pasuje ani do Lesnara, ani do dziecięcych rękawic które będą pełne obaw, i strachu przed Fenomenem! To na serio do siebie nie pasuje! Tak! Na początku moim celem był pas Hardcore, ale uznałem że to nie dla mnie, patrząc na kartę podczas zbiórki w głównym budynku Modern Wrestling Federation, wybrałem sobie nowy cel. Pas Telewizyjny MWF! Tak! Wiecie dlaczego? Bo to doskonale do mnie pasuje! To jest to czym MWF jest! AJ Styles! Telewizja! To wszystko do siebie pasuje jak puzzle składające się z trzech części w kształcie trójkąta! Brock Lesnar stał się w UFC Asskickerem, tak samo było w WWE, i po powrocie do WWE gdy zaatakował John'a Cenę, jednak teraz nie jest żadnym Asskickerem dla mnie teraz jesteś po prostu Asskisserem, bez urazy oczywiście, ale jest taka prawda, prawdą jest też to że dobre promo wygłosiłeś w poprzednią sobotę za co ci gratuluję, po prostu dostałeś czas telewizyjny i to wykorzystałeś, ja zapewne zrobiłbym lepsze promo! Po prostu nie dostałem na to sowitej szansy! Za czasów Brocka Lesnara nie zaznaliście prawdziwego Wrestlingu, tylko same, czyste, czynne, i tam bierne, jak wszyscy wolicie Brawl'e! A my tutaj nie tolerujemy i nie witamy dobrze Brawler'ów! Mile widziani tutaj są Powerhouse, Technicy, High-Flyierzy, ale żadnych Brawlerów tutaj nie chcemy, tak?! Jak masz zamiar tak bic po twarzy jak ubiłeś Johna Cenę na Extreme Rules tego roku! To do widzenia pana, i nawet nie tykaj pasa Telewizyjnego! Jak już masz zamiar tak walczyc to wiesz co zrobic? Albo idź do Michael'a Cole'a, i zwolnij się samowolnie u niego! Albo zapraszam cię do Ring of Honor Wrestling, tam cię przyjmą! Ups, złamałem zasadę? Trudno! Taka prawda jest w tym biznesie! Brock Lesnar jest zakałą czynnego wrestlingu! *boo!* Buczycie! Dalej Boo! Boo! Głośniej! Widac że nie wiecie co w tym biznesie znaczy AJ Styles! Zastanawia was pewnie skąd się to wzięło, myślicie że odgapiłem tę nazwę od tego dziecka które zwiecie Divą AJ Lee?! Już wam wyjaśniam AJ, Allen Jones Styles! Moje Imie i Nazwisko i ksywka! *zdziwienie publiczności* To są właśnie profesorowie wrestlingu!


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSIW8seWQLmJatdjsgqszFDb_tvABXb9J6YWTELnEStuMy80aBwTA

Offline

 

#2 2012-08-06 13:01:32

Booker T

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 44
Punktów :   

Re: SPAM!

*Get Ready To Fly*


*I Am, I Am*


http://im16.gulfup.com/2012-05-16/1337195416441.png


AJ Styles z pasem TV na ramieniu wchodzi na rampę ubrany w garnitur, powolnym krokiem wchodzi do ringu gdzie rozpoczyna swoją drugą przemowę


AJ Styles: Stało się ludzie! Otrzymaliście właśnie w ostatnią sobotę nowego mistrza telewizyjnego! Niesamowite przeżycie! Ale wiecie co, nie zrobiłem tego dla was! Bo jesteście tylko bandą hipokrytów! Zrobiłem to tylko i wyłącznie dla siebie! No bo cóż to byłby za mistrz który robi wszystko dla publiczności! Walczy dla publiczności! Zdobywa pasy dla publiczności! No i co jeszcze? Podciera dupe publiczności? Bez żartów! Tacy mistrzowie nie mogą się nazywac mistrzami, ale ja jestem nim pełnoprawnie, wystarczy popatrzec na to złotko i już wszystko jest w jak najlepszym porządku. Teraz się zwrócę do jednego z moich rywali sprzed tygodnia. Brock Lesnar! Tak wy go tak bardzo cenicie nie wiem za co! Pokonałem go bez najmniejszego problemu tak samo jak tego nieudacznika John'a Carter'a który poleciał już po około dwóch minutach walki, to są jakieś jaja, jakim prawem on dostał w ogóle tą walkę? Brock ogłaszasz się jako ikona federacji, a gdzie ta ikona i cała twarz fedki zaszła? Mówiłeś że skopiesz mi tyłek, tak jak się spodziewałem jesteś zwyczajnym Asskisserem, skoro prosisz się teraz o inne pasy... Pewnie teraz wszyscy myślicie że oszalałem, i że czuję się zbyt pewny jako mistrz, nie prawda? Może nie którzy z was to zauważyli, że Brock Lesnar przed każdą swoją walką uważa że rozwali przeciwnika jak mrówkę, do tej pory nic nie udowodnił poza swoim promem. Zarząd jest zadowolony z mojej roboty, bardzo dobrze, bo kogóż mieli umieszczac w tej liście. Brocka Lesnara? No F'N Way! W następną sobotę znów uraczę was w walce moimi wspaniałymi umiejętnościami który każdy zawodnik w tej skromnej federacji może pomarzyc. Przyszedłem tutaj na ten ring do kilku celów, ale jednym z nich jest sytuacja pasa Telewizyjnego, nie jest on w żadnym zagrożeniu, nikt nie może w najbliższym czasie odebrac go Allenowi Jonesowi! Nikt, rozumiecie to?! No! No! No! Nobody! Wielu z was pyta mnie na twitterze, o to z kim chciałbym się najbardziej zmierzyc o pas telewizyjny w następnym tygodniu, ii... na HardcoreManii pierwszym PPV Tego roku jak i zarówno w tej federacji, już wam mówie. Na następnej tygodniówce, najbardziej pragnę walki z wiecie kim? z "The Big Red Monster" Kane'm, dlaczego? Usłyszałem że jest on głodny pasów, i właśnie dlatego chcę mu przemówic do główki w najbliższej walce. A na HardcoreManii szykujcie się na walkę AJ Styles versus Ryan! *Holy Shit! Holy Shit!* A co, lubicie tego Ryan'a? *Boo* a czyli normalny człowiek który nie polega w żaden sposób na publice i ma ich totalnie gdzieś, ale jesteśmy przecież obaj najlepszymi wrestlerami w tym biznesie, tak? To jest to czego chcecie?! HardcoreMania! Ryan kontra Allen Jones Styles?! *Yes! Yes! Yes!* No to czas zaspamowac twittami na głównej stronie MWF "AJ Styles goes on Ryan. To Border Directors Please!" i macie co chcecie! Niech zarządzi tą federacją People Power! No to koniec tych pytań i odpowiedzi z twittera. Jednak nie długo znów będę kontynuował swoje twitterowe hity! Ale i tak nie jesteście mi do tego zbytnio potrzebni, jako mistrz mogę od razu iśc do Michael'a Cole'a i poprosic go o takową walkę, dostanę ją nie kiwając nawet palcem! Jesteście zwykłymi przegranymi! *Boo!* No ale uciszcie się i zamknijcie bo psujecie mi image! jak i zarówno go zabieracie, sory Y2J ale muszę. Would you Please... Shut The Hell Up! *cisza!* no dziękuję wam bardzo hipokrytom za danie mi czasu na wypowiedzenie się, a więc o czym by tu teraz mówic, a no tak... Zwróce się trochę po części do Zarządu MWF i Generalnego Menadżera New Vision. Czy nie było żałosne wprowadzenie John'a Carter'a do walki o to moje złotko? Ten człowiek ani troche nie zasługiwał by nawet spojrzec na ten pas! Brock Lesnar może coś pokazywał w tej walce ale to wciąż za mało na Fenomena! I'm The Phenomenal One! Not You! Dlatego też przegrałeś tą walkę! Here Comes The Pain! God Forget to Give me the Brain! Oh Yeah! Ahh. biedni, młodzi, naiwni "zapaśnicy" ty może Brock masz trochę doświadczenia które nabrałeś w WWE, ale Carter? Ile on razy walczył? 3 razy w swojej całej federalnej karierze? To była lekka przesada... Myślę że mogę każdego pokonac w ringu który odważy się mi stanąc na drodze? Narazie jeszcze nie wiem z kim się zmierzę na czwartej gali New Vision! Ale wiem że będzie to banalne! Nie długo dostanę SMS'a w którym będzie napisany mój przeciwnik, więc możliwe że już nie długo otrzymam tego Esa, ale najpierw pogadam z wami hipokrytami, fajnie to jest nie byc najlepszym w federacji? He? Może mi odpowie Rey Mysterio, albo RVD? Nie! Bo nie ma ich dzisiaj w budynku! Wielka szkoda... To jest właśnie ideologia federacji, daj im łatwych przeciwników żeby ich pokonali, a potem zapierdzielaj jak murzyn żeby dac mu kogoś kto go pokona, he? Wiecie to jest dziwne, znajomi, koledzy, 50wszyscy mi się dziwią, czemu ja tutaj stoje w ringu i gadam do hipokrytów, i będę się tak pojawiał, i tydzień, i tydzień, i tydzień, i tydzień, i tydzień, i... tydzień po tygodniu, sam sobie się dziwie że stoje tutaj i gadam jak najęty, jak mogę spokojnie iśc z kolegami, słyszałem, że nie tylko zarząd, ale też prawdziwych fanów Pro Wrestlingu, rajcuje moja chęc do wygranej, i obronienia pasa telewizyjnego, szczerze to jest naprawde coś, zdobyc pas telewizyjny na trzecim wydaniu ogólnodostępnej gali. Sprawy jednak nie zajdą za daleko nie bójcie się, nie będę wykorzystywał aż tak tego że jestem pierwszym mistrzem w tej federacji, nie, nie powtarzam się, ale taka jest prawda, i nikt nie może tego... odwrócic. Nawet taki Chris Jericho nie odbierze mi pasa, nawet John Cena! O ile będzie w stanie w ogóle powrócic do czynnego wrestlingu po tym ataku, jak uważacie kto zaatakował Cenę w ostatnią sobotę he? *Taker! Taker! Taker!* A więc uważacie że był to dead-man he? A więc no jest już pora sprawdzajcie strone główną MWF! No i z kim się zmierzę na czwartej tygodniówce? *Morrison! Morrison!* Mitch Morrison?! *booo* John Morrison? *cheer* O boże, chyba żartujecie, mam walczyc z tym szamanem? Masz całkiem poprzewracane w głowie Johnny! *Allen patrzy przez komórkę na twittera Morrison'a* a więc uważasz mnie za swoją podróbę? Człowieku! To ty jesteś moją podróbą! Od ilu siedzisz w tym biznesie? No właśnie! Po drugie nie mamy ze sobą nic wspólnego! Przeciwieństwem jest to że wiesz... ja wygram walkę w tę sobotę, a ty je przegrasz, za 2 tygodnie założysz rozwalone okularki! A czy ty Morrisonie widziałeś żebym kiedyś nosił okulary z twoimi przydupnymi krzyżykami na środku szkła?! No właśnie nie! A czy widziałeś abym nosił te spodnie z nie powiem jakimi końcami? Nie! Więc jakim prawem mówisz że jestem twoją podróbą! Właśnie to jest przykład jak czołowa "gwiazda" MWF was oszukuje, tak jak ja to kiedyś robiłem... tak jak robił to nawet Christopher Daniels za czasów Total Nonstop Action! To jest właśnie ideologia jasnych charakterów. Widzisz John, ty kiedyś byłeś fotomodelem... a ja robiłem to co robię, przez prawie całe życie, wiedziałeś w ogóle na czym polega Wrestling, w wieku pięciu lat?! Nie! No więc właśnie widac jaki z ciebie wrestlingowy expert, nie jesteś żadną słodyczą sobotnich nocy! Bo to ja nią jestem! To ja napędzam to show! Ale na czwartej gali stoczymy ciekawy pojedynek, nie powiem, ale to przecież wiadome że wygra The Phenomenal One! Jestem Prince A.J.! The Most Decorated Man in Modern Wrestling Federation! A co lepsze! The New Nature Boy! To Ric Flair Woooo! Może nazywac mnie swoim bliźniaczym bratem, "podróbą" jak ty to nazwałeś, a nie żadna była, przepromowana gwiazda World Wrestling Enterntainment! Jakieś jeszcze uwagi?! *Boooo!* Pytam się czy są jakieś uwagi, a nie buczenie przez hipokrytów, i samych nieudaczników, nie obchodzicie mnie! Tak samo jak nie obchodzicie tego Morrisona! Uważacie że on was ceni!80 Nie wierze zarządowi MWF, pozwalacie na to aby to on był na tych wszystkich plakatach promujących tą federację. A gdzie w tym wszystkim jest pierwszy mistrz w historii tego stowarzyszenia?! W którym nie wiem dlaczego siedze jak jest przecież jeszcze Ring of Honor, Tomasso Ciampa, widocznie szuka guza! Jak mnie oglądasz! Zapraszam do Modern Wrestling Federation! Pogadamy jak mężczyzna z mężczyzną! Ale niestety z Morrisonem tak nie pogadamy.. prędzej pogadamy jak mężczyzna z kobietą, tak John, masz włosy jak kobieta! Myślisz że to jest modne?! Nie nawidzę skejtów, i lizusów, a lizusem właśnie jest ta wasza rozkosz czy jak go tam zwiecie... może i nie mam na ciebie chrapki, ani nie mamy żadnego konfliktu w środku tego ringu, ale po prostu jak na ciebie patrzę na zapleczu mam ochotę ci przyłożyc moim pasem! Widzisz to złoto John?! Aż się prosi aby ci przywalic, prawda? Nie martw się, doznasz ten ból w tą sobotę, radzę ci iśc od razu na nosze, do szpitala, do łóżka, lub gdzie tam wolisz, masz po prostu się zizolowac! Bo widzicie, to będzie moja pierwsza walka jako mistrz, warto to będzie nagrodzic wygraną i wam wszystko to udowodnic, dlatego w tej walce mam zamiar wydac z siebie wszystko co jest możliwe na przekrzywienie mordki tego Morrisona!


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSIW8seWQLmJatdjsgqszFDb_tvABXb9J6YWTELnEStuMy80aBwTA

Offline

 

#3 2012-08-22 23:01:48

Booker T

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 44
Punktów :   

Offline

 

#4 2012-08-25 16:20:46

Booker T

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 44
Punktów :   

Re: SPAM!

Sorki za taką przerwę ale już się biorę do roboty z kopytka.

-Wcześniej w nocy wydarzyły się nawet ciekawe rzeczy, widać że Heyman nie odpuszcza zawodnikom którzy go zaatakowali, najwidoczniej teraz będzie go chciał udupić, z mojego oka nie widzę innego wyjścia niż po prostu zmienić brand, lub starać się o zmianę Generalnego Menadżera, bo jeżeli tak dalej będzie no to zostanie traktowany jak Daniel Bryan przez AJ na RAW, a tego chyba nie chcemy.

-


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSIW8seWQLmJatdjsgqszFDb_tvABXb9J6YWTELnEStuMy80aBwTA

Offline

 

#5 2013-01-28 20:32:42

Booker T

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 44
Punktów :   

Re: SPAM!

http://wrestling.insidepulse.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/12/Royal-Rumble-2013-logo.jpg


*Rozbrzmiewa muzyka Hollywood Undead - Lion, jako theme song Royal Rumble 2013! To tutaj, zobaczymy czy The Rock da rade pokonać CM Punka z pasem na Szali! Jednak od razu przenosimy się do stolika komentatorskiego, przy którym zasiadają JBL, Michael Cole, Jerry Lawler, oraz Jim Ross!*
Michael Cole: Witamy państwa na Royal Rumble roku 2013! Przy stole komentatorskim Michael Cole...
JBL: Były WWE Champion John Bradshaw Layfield, znany również jako Bradshaw z Acolytes Protection innymi słowy APA.
Jim Ross: Komentator którego wszyscy dobrze znacie Jim Ross.
Jerry Lawler: Oraz Jerry "The King" Lawler, człowiek który posiadał dużo tytułów, w swojej karierze.
Michael Cole: Panowie jak się wypowiecie, co do dzisiejszego Co-Main Eventu, czyli CM Punk przeciwko The Great One, The Rock, o WWE Championship?
Jim Ross: Broń boże przed wygraną The Rock'a, CM Punk jest to człowiek z talentem, człowiek który przynosi nam do dzisiejszej ery to czego chcecie, czyli brutalność, nie rozumiem jak można życzyć mu przegranej.
JBL: Prawda JR, ale nie zapominaj też o tym że The Rock też kiedyś posiadał tytuł WWE, i ma zamiar go zdobyć poraz kolejny, jednak czy mu się to uda, przekonamy się w ciągu najbliższych kilku godzin, w tym budynku, w Phoenix, Arizona, na gali Royal Rumble!
Jerry Lawler: A moim zdaniem wygra The Rock, to bardzo świetny zapaśnik, rok temu na Wrestlemanii 28 pokazał na co go stać, pokonał Johna Cene, to czemu teraz miałby tego nie zrobić poraz kolejny? Na pewno mu się uda Let's Go Rocky!
Michael Cole: Dobra panowie, jednak teraz na pierwszą fale czeka nas walka o pas Wagi Ciężkiej Alberto Del Rio przeciwko Największemu Atlecie Świata "The Big Show", panowie co o tym sądzicie? Czy Meksykański Arystokrata, po tym jak zwyciężył pas Wagi Ciężkiej na SmackDown, przezwycięży giganta, w Last Man Standing Match'u?
Jim Ross: Zrobił to raz, to zrobi też drugi, jednak The Big Show, Paul Wight, człowiek z doświadczeniem, walczył w WCW, w ECW, PWI, WWF, więc to nie jest byle kto, kiedyś posiadał pas Interkontynentalny po krótkiej rywalizacji z Cody'm Rhodes'em, jeszcze wcześniej również był Mistrzem Wagi Ciężkiej, jednak wszyscy wiemy jak to się skończyło. Był on mistrzem przez 45 sekund, po tym jak Daniel Bryan wykorzystał swoją walizkę, i udało mu się zdobyć swoje drugie mistrzostwo w WWE.
JBL: Alberto Del Rio to też nie byle kto, on walczył kiedyś nawet w MMA więc nie warto go przekreślać, jest też po dobrej stronie ostatnio, i myślę że to mu się nadało, gdyż ostatnio był, jakby to powiedzieć.. Nudny.
Michael Cole: No a Royal Rumble Match? Kto jest waszymi faworytami?
Jerry Lawler: Dla mnie wygra nie kto inny jak Mistrz Stanów Zjednoczonych Antonio Cesaro, chłopak ma to coś, i myślę że niedługo będzie już na szczycie, czego mu życzę.
Jim Ross: Nie, nie, nie... Wszyscy wiemy że Intelektualny Zbawca Mas czyli Damien Sandow, zdobędzie wygraną i zawalczy z CM Punkiem bądź z Big Show'em na Wrestlemanii 29 w Nowym Jorku! Mi się już robi gorąco na tej arenie, aż sobie garnitur zdejmę.
Michael Cole: Dobra dosyć już tego gadania, przechodzimy do samej gali, gdzie zobaczymy walkę Alberto Del Rio przeciwko Big Show!


Lilian Garcie: Panie i panowie, powitajcie prywatnego konferansjera Alberto Del Rio, Ricardo Rodriguez!




World Heavyweight Championship on the Line
Last Man Standing Match
Alberto Del Rio /w Ricardo Rodriguez vs. The Big Show



http://1.bp.blogspot.com/-sLHoMsePQUY/UPey5D2YlkI/AAAAAAAABIU/2qfS47fxero/s1600/20130114_light_rr_delrio_show_c.0_standard_352.0.jpg


Na hali rozbrzmiewa Gong, a Ricardo klepie po ramieniu Alberta. Zawodnicy wchodzą w klasyczne zwarcie, w którym Big Show przepycha Alberto tak, że ten aż robi fikołka do tyłu, Alberto wie o tym że ma do czynienia z Gigantem, i znowu próbuje wejść w klincz, jednak wykonuje serie Low Kicków w udo giganta, gdy Big Show jest lekko schylony trzymając się za udo, widzimy jak Alberto punchuje po głowie rywala, po czym Big Show jest w narożniku, i widzimy Running Enzuigiri od Meksykańskiego Arystokraty! Big Show zamroczony pada na kolana, i widzimy Shinning Wizard od Alberto Del Rio! Po czym zasiada na tors przeciwnika i wściekle uderza po głowie, tych uderzeń jest aż 10, po czym sędzia powstrzymuje Alberta, aby nie robił tych ciosów więcej. Alberto Del Rio wchodzi na narożnik, i czeka aż gigant wstanie, a gdy tak się dzieje, Alberto Del Rio skacze na Double Axe Handle, jednak Ouch! Mocny Chop od Big Show'a, aż było to słychać! Big Show zaczyna się śmiać i sam zaczyna liczyć za sędziego, jednak dolicza do 4, sędzia nie wie o co chodzi, jednak Big Show chwyta Alberta za głowe i wykonuje Headbutt, po którym Alberto opiera się o liny, nagle Big Show wykonuje Irish Whip na liny, a gdy Alberto odbija się od nich widzimy potężny Shoulder Block, a po tym od razu Elbow Drop! Big Show nagle jednak wychodzi z ringu, patrzy pod ring i widzimy tam krzesło! Jednak gdy Big Show patrzy w stronę ringu, oczekuje go Baseball Slide od Alberto Del Rio! Jednak dalej trzyma krzesło w ręce, Alberto Del Rio wykonuje nagle Suicide Di... Jednak otrzymuje Chairshota prosto w głowę! Big Show zaczyna się śmiać, jednak nagle Ricardo chwyta go za nogę! Ten go chwyta za włosy, podnosi do góry, i chwyta za szyję! Czyżby Chokeslam i to na stół komentatorski już na początku show?! Nie, Big Show nagle puszcza meksykanina i wykonuje K.O. Punch! Ricardo pada na podłogę jak zabity, a Big Show patrzy na leżącego Ricardo, jednak Alberto nie śpi, Chairshot w plecy od Meksykańskiego Arystokraty dla Giganta! Big Show opiera się o barierkę, no i widzimy kolejny Chairshot tym razem w głowę! To musiało boleć jednak zaraz! Czy to jest krew?! Krew cieknie Big Show'owi z czoła, to napewno jest przecięcie! Big Show przeciera ręką twarz i widzimy furię! Kilka kolan w brzuch Alberta, jak i mocnych uderzeń, Alberto odchodzi trochę do tyłu trzymając się za brzuch, i widzimy Spear! Spear! Spear od Big Show'a! Ricardo Rodriguez obity biegnie w strone Big Show'a i widzimy Chokeslam dla Rodriguez'a! Sanitariusze przychodzą z noszami aby wynieść stamtąd Ricardo, jednak walka toczy się dalej! Big Show zagląda pod ring, i wyciąga co? Stół! Rozkłada go przed stołem komentatorskim, ale jeszcze nie ma żadnych planów związanych z nim. Podnosi Alberta i popycha go w barierki, i wykonuje Clothesline! Tak że Alberto ląduje na trybunach, jednak gdy próbuje wyjść na pole walki z trybun, widzimy Big Boota prosto w głowę, Alberto siedział na barierkach, i pada na podłogę. Sędzia zaczyna liczyć 1...2...3...4...5...6...7...Alberto Del Rio jest na kolanach 8... zanim sędzia doliczy do 9 jest na nogach opierając się o barierki, jednak teraz Big Show ma krzesło w ręce i uderza prosto w głowę Meksykanina! Obaj zawodnicy krwawią! Big Show wrzuca Alberta do ringu, i tam następuje wymiana ciosów, Big Show wykonuje Chopy, a Alberto Del Rio wykonuje Low Kick'i, w pewnym momencie Del Rio wykonuje Dropkick, przez co Big Show ląduje w narożniku, Alberto staje przy przeciwległym narożniku, bierze rozpęd i widzimy Shoulder Thrus... Jednak Big Show się odsuwa, a Alberto uderza w metalową rurę, Big Show obraca Alberta, i w narożniku męczy go Kopnięciami, nagle jednak pokazuje publiczności "Ćśś" i widzimy potężny Chop! Big Show podnosi przeciwnika i stawia go na trzeciej linie, chwyta za szyje! Jednak Essencia of Exelencia uderza Największego Atletę na świecie po głowie, Big Show chwyta Alberta w pozycji do Powerbomb'u, jednak obracają się o 180 stopni, przez co są zwróceni w środek ringu, i Alberto wykonuje Hurricanrane to niesamowite! Obaj zawodnicy leżą zmęczeni a sędzia liczy 1...2...3...4...5...6...7.. Zawodnicy na klęczkach wymieniają się uderzeniami w głowę, a na 9 wstają równo, jednak w pewnym momencie Big Show wyprowadza K.O. Pu... Alberto się schyla, i po perfekcyjnie wykonanym uniku wykonuje Double Knee Armbreaker! Oni już nie mają sił walczyć!!  Sędzia jednak nie odlicza tylko sprawdza stan zawodników! Big Show wykonuje Irish Whip w narożnik, który jest po stronie stołu rozłożonego, a nie rampy, i sadza go na trzecią linę po czym wchodzi na apron, chwyta Meksykanina w Suplex Clutch'u, jednak Alberto Del Rio się wyrywa! i wykonuje Headbutt, Big Show jest lekko zamroczony, po czym mówi do niego "Perro!" I kopie go po głowie po czym Big Show spada na Rozłożony stół i się łamie! Oh My God! Alberto Del Rio zmęczony schodzi poza ring, zagląda pod ring i widzimy tam kolejny stół! Rozkłada go w tym samym miejscu gdzie poprzedni, i podnosi z wielkim trudem Big Show'a, po czym sadza go z wielkim trudem na tym stole, tak by ten na tym leżał, po czym zagląda pod ring i widzimy drabinę! On ją rozkłada! Zaraz co on robi?! Oh My God! On na nią wchodzi i co widzimy?! Obraca się ii... MOONSAULT ze szczytu drabiny na Big Show'a który leży na stole! Stół się łamie! Oh My Godness! Alberto Del Rio jest na lepszej pozycji, gdyż to on wykonał ruch jednak nie trzyma się najlepiej Sędzia liczy! 1...2...3...4...5...6...7...8.. Alberto Del Rio doczołguje się do barierki gdzie fani go podnoszą za ręce, po czym wstaje! 9...10! Alberto Del Rio wciąż nowym mistrzem Wagi Ciężkiej!

Lilian Garcia: Here is your winner, and Still... World Heavyweight Champion! Albertooo Del Riooo!

Jim Ross: Good Godmighty! Cóż za walka! Nie wiedziałe...
JBL: Co tu się dzieje?! Co on tu robi?!
*Nagle Big E Langston wbiega na arenę, podaje ręke Mistrzowi Wagi Ciężkiej Alberto Del Rio, jednak Co jest?! Big Ending Dla Alberto Del Rio! Pokazuje coś w strone rampy.*


JBL: To On! Mr.Money In The Bank wbiega na arenę! A za nim podskakująca AJ Lee! Dolph Ziggler oddaje sędziemu walizkę i mamy walkę o pas Wagi Ciężkiej!

World Heavyweight Championship Match
Dolph Ziggler /w Big E Langston & AJ Lee vs. Alberto Del Rio


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSIW8seWQLmJatdjsgqszFDb_tvABXb9J6YWTELnEStuMy80aBwTA

Offline

 

#6 2013-02-20 17:22:12

Booker T

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 44
Punktów :   

Re: SPAM!

Dark Match


Dean Ambrose vs. Christian


Na hali zabija Gong, a zawodnicy wchodzą w klincz, Ambrose chwile siłuje się wraz z Christianem, jednak widzimy Gut Kick od Kapitana Charyzmy, a po tym wykonuje Irish whip w liny, a gdy Ambrose się odbija od lin, Christian wymierza Flapjack i już od razu chce przypiąć rywala 1... nawet nie dwa! Ambrose jest za dobry by ulec tak szybkiej przegranej. Christian tauntuje na środku ringu, jednak Ambrose na klęczkach szybko powstaje i wykonuje Low Dropkick w nogę Christiana, przez co Captain Charisma jest na klęczkach, Ambrose to wykorzystuje, odbija się od lin i wykonuje Shinning Wizard, po czym wykonuje Springboard Moonsault! Dean podnosi przeciwnika, ale Christian popycha rywala na liny, po czym wykonuje Running Crossbody, dosyć wysokie ponieważ jak Ambrose się schyla, Christian przelatuje nad trzecią liną, jednak po chwili wstaje, a Dean to wykorzystuje, odbija się od lin i widzimy Suicide Dive, gdzie Christian plecami uderza w barierki z fanami, fani chantują XPW! XPW! XPW! Ambrose kilka razy uderza głową Christiana o barierki, po czym wbija go w metalową rurkę mocnym Dropkickiem i sam wchodzi do ringu, gdy sędzia już jest przy 6 jak liczy, jednak sam Christian wchodzi do ringu i z apronu wykonuje Diving European Uppercut, obaj leżą na macie, a sędzia liczy, do 3, gdy obaj są na nogach i widzimy wymiane punch'y którą wygrywa Ambrose poprzez wykonanie kilku kopnięć, Irish whip w narożnik, Były mistrz CZW biegnie w stronę byłego mistrza World Heavyweight w WWE i Christian odpowiada kopnięciem w twarz, po czym wchodzi na trzecią linę, jednak Springboard Enzuigiri od Ambrose'a! Christian siedzi na trzeciej linie, a my widzimy Avalanche Hurricanrana od Ambrose'a, po czym przypięcie! 1...2.. Kick-Out od Kapitana Charyzmy! Dean chwyta przeciwnika od tyłu za pas, po czym go podnosi, jednak mamy kilka łokci od Kapitana Charyzmy w głowę Ambrose'a! Christian odbija się od lin i.. Knee Trembler od Ambrose'a! Oh to bolało! Przypięcie! 1...2...3! Dean Ambrose pokonuje Christiana w pięknym stylu!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/2c/XPW_logo.jpg



*Na arenie idzie Theme Song Drowning Pool - Bodies, a fani na arenie szaleją, arena świeci na biało-czerwone kolory, fani chantują XPW! XPW! XPW! Fajerwerki strzelają, a my przenosimy się do stolika komentatorskiego, przy którym siedzą Jim Ross, oraz 3:16 Stone Cold Steve Austin.*


Jim Ross: Witamy państwa na pierwszym wydaniu XPW Fury, witają państwa Jim Ross...
Stone Cold: Gimme a Hell Yeah! *Hell Yeah*
Jim Ross:... Stone Cold Steve Austin, dzisiaj zaczynamy galę z wielkiego kopyta, gdyż czeka nas walka The Next Big Thing przeciwko Heart Break Kid Shawn Michaels'owi.
Stone Cold: Jim, nie zastanawiałeś się nad emeryturą?
Jim Ross: Zastanawiałeś się nad powrotem do ringu?
Stone Cold: Hell Yeah JR!
Jim Ross: Dalej, bardzo utalentowani Amerykanie, z których jestem bardzo dumny i wiąże wielkie nadzieje aby wygrali.
Stone Cold: Może i jesteś starym dziadkiem Jim, ale tutaj masz rację, bardzo przypadli mi do gustu Ci dwaj, nawet nie widząc ich jeszcze razem w akcji.
Jim Ross: Dalej mamy walkę dwóch tytanów z Meksyku, mianowicie Rey Mysterio, wielki, mały zapaśnik, przeciwko bardzo szybkiemu i nieprzewidywalnemu zamaskowanemu wrestlerowi Sin Cara.
Stone Cold: Potem zaś mamy już serious shit, gdyż zobaczymy niezłą wymianę zdań pomiędzy panami którzy zawalczą o pas Hardcore na dzisiejszej gali, Extreme Talk-Show prowadzony przez Tazz'a! Zapowiem wam, będzie ekstremalnie!
Jim Ross: A po walce o pas Hardcore od razu czeka nas walka o pas Wagi Ciężkiej, czołowi zawodnicy z nieistniejącej już federacji WWE, zmierzą się tutaj w tym budynku w tej federacji XPW, o drugie najważniejsze złoto w federacji, kto je zdobędzie? Przekonamy się dzisiaj!
Stone Cold: Później mamy wybory na Generalnego Menadżera, według mnie powinien nim zostać Eric Bischoff, jest naprawde twardym sukinsynem, a ja takich lubię.
Jim Ross: Zapomniałeś wspomnieć, że w wyborach będzie uczestniczyć aż czterech bardzo doświadczonych ludzi w tym fachu, każdy z nich będzie miał minutę na wypowiedzenie się i przekonanie publiczności.
Stone Cold: A będą to Hulk Hogan, is XPW going Wild?! Dalej Eric Bischoff którego faworyzuję, Paul Heyman, ekstremalny człowiek, a właśnie o extreme tutaj chodzi, oraz Shane McMahon, który nie wiem co on tu robi.
Jim Ross: A już na samiutkim końcu zobaczymy walkę o pas XPW pomiędzy Best in The World CM Punk, The Phenomenal One AJ Styles, oraz The Greatest Man That Ever Lived? No to co Steve? Zaczynamy galę?!
Stone Cold: Hell Yea! And that's the bottom line, cause Stone Cold said so!

Na arenie słychać to Theme, a na rampie pojawia się Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem u boku, wykonuje swój charakterystyczny taunt na rampie, po czym wolnym krokiem idzie w strone ringu, a gdy jest przy apronie, to na niego wskakuje i z narożników wystrzeliwują petardy, a Paul Heyman tylko bije brawa. Heyman podaje Lesnarowi mikrofon i zaczyna przemowę.
Brock Lesnar: Nowy początek XPW, tego mi brakowało od początku mojej kariery w pro-wrestlingu, federacji która kontraktem warty milion dolarów spełni moje oczekiwania, federacji której markowym mottem jest Extreme! Jednak wiecie co? Jedno mnie w tej federacji tak zawstydziło, że nawet Pauly'ego miałem ochotę uderzyć, a mianowicie walka na samym początku gali, taka gwiazda jak ja powinna być już od razu na szczycie, a nie ten cały przereklamowany zbuntowany nastolatek z Chicago, CM Punk, czy jak mu tam jest. Jednak jest jeszcze inna opcja, jak wszyscy wiemy dzisiaj przed walką o główny pas XPW mamy wybory na Generalnego Menadżera oraz jak wszyscy wiemy, Paul Heyman bierze w nim udział, więc ludziska! Od razu wam przepowiadam! Nie będę już uczestniczył w pierwszych walkach wieczoru, a w ostatnich, dzięki temu człowiekowi obok! A teraz, jeśli mi Paul pozwolisz, Here Comes The Pain! Get your ass out here Shawn, and fight!
*Słychać Sexy Boy i Shawn wbiega do ringu, Heyman zatrzymuje Shawn'a ostrzegając go że to co teraz robi jest nie pojęte, jednak Shawn mocno odpycha Heyman'a w schodki i mamy wymianę punch'y w ringu i tak zaczynamy pierwszą walkę wieczoru!*

No DQ Match


Brock Lesnar vs. Shawn Michaels


Lesnar oraz Shawn wymieniają się punchami w ringu, jednak nie zapominajmy że jest to walka bez dyskwalifikacji, Shawn przerywa wymianę punchy odbijając się od lin i wykonuje Forearm Smash z biegu i widzimy jego markowy Kip-Up! Shawn tak szybko chce zakończyć tę walkę? Heyman go powstrzymuje, trzymając go za nogę, jednak Lesnar się już otrząsnął i wykonuje od tyłu potężny German Suplex na HBK'u! Lesnar coś krzyczy do Heyman'a, a Pauly podaje Brock'owi krzesło. Shawn jest na kolanach, a Brock trzyma krzesło w ręku, Chairshot w plecy Shawn'a! Brock uśmiechnięty przypina rywala 1...2. ledwo 2, a Shawn Michaels już odkopał, a Brock Lesnar chwytając przeciwnika w Nelsonie podnosi go i widzimy Dragon Suplex i przypięcie jednocześnie 1..2. kolejny kick-out od Michaels'a, jednak Michaels'a to tak zabolało, że aż wyślizgnął się pod dolną liną, trzyma za plecy i opiera o barierki, jednak Brock chwyta za krzesło które było w ringu i rzuca prosto w głowę Shawn'a! Heyman bije głośne brawa, Shawn trzyma za głowę, a Brock staje na apronie i widzimy Double Axe Ha... Dropkick od HBK'a! Obaj leżą poza ringiem, sędzia oraz Heyman nie wiedzą co robić, obaj wstają w tej samej chwili, Shawn kiedy leżał wyjął spod ringu krzesło, a Brock chwyta za to które rzucił w Shawn'a wcześniej, uderzają krzesło w krzesło, tak że aż ich ręce zabolały, jednak Shawn ma atut w nogach i Sweet Chin Music! Oh Godness! Paul Heyman jednak klęka przed Michaels'em, Sweet Chin Music dla klęczącego Heymana! Shawn podnosi Brock'a, wrzuca go do ringu i przypina 1...2... Kick-Out! od Lesnara! Publiczność reaguje mocnym Ohhh! Shawn Michaels chwyta się za głowę, wchodzi na narożnik i wykonuje Diving Elbow Drop prosto w matę! Brock się odsuwa zaczyna się śmiać, po czym każe Heymanowi wyjąć stół spod ringu, fani chantują XPW poraz kolejny, Brock chwyta stol ktory podaje mu Heyman, i ustawia na środku ringu, po czym chwyta HBK'a pod Powerbomb. Jednak zaraz! HBK uderza przeciwnika po głowie przez co obaj padają na ziemie, Shawn wstaje wchodzi na narożnik i widzimy Diving Elbow Drop od Heart Break Kida! Przypięcie! 1...2... Kick-out w ostatniej chwili! Michaels tupie kilka razy nogą w matę, Lesnar wstaje i Sweet Chin Musi... unik, Powerbomb od Lesnara w stół! Przypięcie! 1...2... Kick-Out! Boże! Oni się tu pozabijają! Stół cały złamany w pół na środku ringu, Lesnar podnosi przeciwnika, Sweet Chin Musi... Unik! F-5! F-5! F-5! Od Lesnara twarzą pierwszą w odłamki stołu! Przypięcie! 1...2...3! Brock Lesnar pokonuje HBK'a w tym zaciętym starciu.


Przenosimy się w miejsce przeprowadzania wywiadów, gdzie stoi Trish Stratus, a obok niej The Americans, czyli Jack Swagger, oraz Kurt Angle.
Trish Stratus: Witam państwa, dzisiaj moimi gośćmi będą The Americans Jack Swagger oraz Kurt Angle, a więc przejde od razu do pytań, jak oceniacie swoje szanse na wygranie tytułów mistrzowskich?
Jack Swagger: Serio pytasz? Serio uważasz, że mogą nas pokonać Ci, dla których najważniejsza jest kasa, pasy mistrzowskie? Kurt powiedz jej co tu jest najważniejsze, bo najwidoczniej jest okryta hańbą i powinna się wstydzić jako obywatelka Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Kurt Angle:


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSIW8seWQLmJatdjsgqszFDb_tvABXb9J6YWTELnEStuMy80aBwTA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mklserv.pun.pl www.wrestlegame.pun.pl www.bso2d.pun.pl www.bakugan-nevvestroja.pun.pl www.wolfquest.pun.pl